NEJÚČINNĚJŠÍ LIPOSUKCE U NÁS.

Liposukce Lipohifu


Jedná se o nejnovější metodu neinvazivní liposukce. Zapomeňte na staré, málo účinné metody: přichází Lipohifu Body Shaping!

VÝHODY LIPOHIFU:
- velmi výrazný úbytek tukové tkáně (až 10 - 25 cm v rámci celého procesu!)
- dílčí úbytek často viditelný hned (měli jsme i - 7 cm ihned!)
- neinvazivní, vysoce bezpečný přístroj
- určeno i pro velmi obézní klienty s permanentně usazenou vrstvou odolného tuku
- HIFU stimuluje kolagen: celková obnova pokožky, celkové zlepšení celulitidy
- bez nutnosti rekonvalescence
- bez nepříjemných pocitů

HLEDÁTE TAJEMSTVÍ MODERNÍ LIPOSUKCE?
Operace to není... Nejúčinnější metoda současnosti, bez bolesti, rekonvalescence a s okamžitým účinkem!

CO TO JE?

Jedná se o metodu "high focused" ultrazvuku: ultrazvukového skalpelu, který se současně hojně využívá v rámci moderního HIFU liftingu v kosmetice.

Hlavice má 4,6 x 4,6 cm, po celé ploše má 576 bodů s vysoce výkonným ultrazvukem s teplotou na rozhraní 70 - 90 stupňů. Tyto ultrazvukové svazky pronikají hluboko (1,3 cm) - až k tukové vrstvě, aniž by poškodily epidermis a další vrstvy.

Vysoká teplota ultrazvuku (až 56 stupňů Celsia) permanentně "rozehřeje" tukovou vrstvu a zničí tukové buňky. Ty odejdou metabolickou cestou z těla ven jakožto odpadní látka, a to v průběhu 8 - 12 týdnů.

Mikro-fokusovaný ultrazvuk prochází tkání do tukové vrstvy bez jakéhokoli poškození okolí, trvale narušuje podkožní tuk, který je pak přirozeně metabolizován.


Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky